Dronowe Szkolenia Teoretyczne

Dronowe Szkolenia Teoretyczne w KursNaDrony.pl składają się z wykładu oraz ćwiczeń praktycznych, które wykonasz samodzielnie, bo to najskuteczniejsza metoda nauki. Instruktor prowadzi zajęcia, tak żebyś dużo z nich wyniósł. Jest po to, żeby pomóc przyswoić materiał, ale będzie to skuteczne, jeśli Ty zaangażujesz się w proces.

Dronowe Szkolenia Teoretyczne to wynik 10 lat naszych doświadczenie w kształceniu kadr lotnictwa bezzałogowego w Polsce. Na dzień 1 styczeń 2020 oferujemy dwa  szkolenia, pokrywające z nawiązką zagadnienie potrzebne do uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora UAVO z uprawnieniem VLOS od wykonywania lotów w zasięgu wzroku.

Szkolenie PODSTAWOWE, zawiera wszystkie informację, które powinny zainteresować osoby wchodzące do branży dronowej. Organizujemy je w co drugi czwartek miesiąca, zgodnie z harmonogramem.

Szkolenie ZAAWANSOWANE, to szkolenie dla tych którzy chcą poszerzyć swoje dronowe horyzonty. Organizujemy je w co drugi piątek miesiąca, zgodnie z harmonogramem.

Dronowe Szkolenia Teoretyczne prowadzone są cyklicznie, tak abyś mógł wybrać zakres i termin, który najlepiej Ci pasuje. Sala wykładowa znajduje się 300m od stacji metra Stare Bielany. Starujemy o 17:00 – lądujemy 21:00. Będziesz pracował ze źródłami informacji, a nie opinii z mediów społecznościowych…

Dlatego mamy prośbę: Zabierz na zajęcia: komputer, notatnik i ołówek. Konieczna będzie również dotleniona głowa, wrodzona ciekawość, chęć poznania innych pasjonatów latania, a także uśmiech na twarzy. Jak to w lotnictwie bywa będzie szybko, z lekkimi przeciążeniami i zawsze na wysokim poziomie, ale na pewno bezpiecznie!

My zapewniamy kawę, herbatę, ciastka, dobrą przestrzeń lotniczą do nauki i duża dawkę wiedzy popartej życiowymi przykładami ;-).

Zapraszam!
Piotr Kleczyński

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2