RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram

Szkolenie dla INStruktorów

Osoba która chce prowadzić szkolenia teoretyczne i praktyczne w zakresie narodowych scenariuszy NSTS, musi posiadać poświadczenie Prezesa ULC. Aby je uzyskać należy ukończyć szkolenie kompetencyjne dla instruktorów i złożyć odpowiedni wniosek.

W 2023 roku kończą się terminy poświadczeń Prezesa ULC dla osób, które wykonują pracę w charakterze instruktora nauki latania dronami. Termin ważności poświadczenia można znaleźć w tabeli z uprawnieniami na własnym profilu pilota.

Ważność poświadczenia kończy się 9 kwietnia 2023 r.

Operator prowadzący szkolenie wypełnia, podpisuje i przekazuje wniosek. Uczestnik szkolenia również go podpisuje i składa w ULC, nie wcześniej niż na 30 dni przed końcem terminu ważności poprzedniego poświadczenia.

Szkolenie do przedłużenia terminu ważności poświadczenia

Szkolenie dla instruktorów przedłużających termin ważności poświadczenie, oferowane przez KursNaDrony.pl to szkolenie dwu dniowe. Warunkiem otrzymania wniosku jest udział w obu webinarach oraz zaliczenie egzaminu dla instruktorów.

Szkolenie do uzyskania poświadczenia po raz pierwszy

Planujemy takie szkolenie na przełomie mają i czerwca. Szkolenie takie zostanie zorganizowane jeśli liczba uczestników przekroczy 8 osób.