RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram
webiDRONary

webiDRONary ™

webiDRONary ™

to dwu godzinne, on-line’owe zajęcia, pozwalające uzyskać lub uzupełnić wiedzę. W trakcie webiDRONaru omawiamy wybraną dziedzinę, która zawiera ważne dla pilota BSP informacje. Każdy webiDRONar ™ może być również elementem szkolenia teoretycznego w zakresie scenariuszy NSTS.

webiDRONary
3 moduły webiDRONarów

webiDRONary™ są podzielone na następujące moduły:

webiDRONary

webiDRONar ™ tematyczny

W ofercie kursów, co jakiś czas, pojawia się webiDRONar ™ tematyczny. Jest on poświęcony konkretnemu tematowi lub wybranym zagadnieniom, zależnym od aktualnego zapotrzebowania i zainteresowania uczestników.

Dla kogo są webiDRONary ?

Zajęcia są adresowane do:

  • firm i instytucji, które szukają indywidualnych zajęć zamkniętych
  • osób odpowiedzialnych za spełnienie wymagań nałożonych na operatora SBSP
  • INStruktorów, którzy chcą poznać dobre praktyki, poprawić metodykę i zweryfikować własne procedury
  • pilotów BSP chcących poszerzyć posiadane uprawnienia i wykonywać loty według scenariuszy standardowych
  • osób zaczynających przygodę z dronami, szukających rzetelnych informacji chcących uzyskać wiedzę w wybranej dziedzinie

Co jest potrzebne aby wziąć udział w zajęciach?

Do udziału w zajęciach konieczne jest posiadanie komputera lub urządzenia mobilnego wyposażonego w kamerę i system audio umożliwiający podłączenie słuchawek. Transmisja audiowizualna będzie realizowana w oparciu o system google meet.

webiDRONary dla firm i instytucji

webiDRONary ™ dla firm i instytucji to zamknięte zajęcia „szyte na miarę” na potrzeby konkretnego Klienta. Zakres tematyczny, schemat organizacyjny oraz termin zajęć są ustalane indywidualnie. Preferujemy zajęcia nie dłuższe niż 4h (wraz z przerwami), ponieważ badania pokazują, że to odpowiednia metodyka podczas realizacji spotkań on-linowych. Proces pozyskiwania wiedzy w przypadku szkoleń lotniczych jest skuteczniejszy, jeśli uczestnik webinarium zapozna się wcześniej z używanymi skrótami.

webiDRONary ™ są aktualizowane!

Monitorujemy zmiany w przepisach oraz procedurach i na bieżąco aktualizujemy materiały, dlatego nie ma dwóch takich samych zajęć. Śledzimy zmiany wprowadzane zarówno przez polski nadzór lotniczy (ULC) jak i organ zarządzający ruchem lotniczym w Polsce (PAŻP).

Informacja prawna

WEBINARY DRONOWE™, webiDRONar™, KursNaDrony.pl™ są nazwami zastrzeżonymi i używanie ich bez zgody autora Piotra Kleczyńskiego, na mocy ustawy o ochronie praw autorskich, jest zabronione.

Terminarz webiDRONarów™

Zajęcia odbywają się zgodnie z poniższym harmonogramem: