WEBINARY DRONOWE ™

WEBINARY DRONOWE ™ to cykliczne, tematyczne, on-linowe zajęcia przygotowane dla zawodowych pilotów BSP przez profesjonalistów z branży bezzałogowych statków powietrznych.

WEBINARY DRONOWE ™
WEBINARY DRONOWE ™

Zajęcia są adresowane do:

  • osób zaczynających przygodę z dronami, szukających rzetelnych informacji i uzyskać wiedzę w wybranej dziedzinie
  • INStruktorów, którzy chcą być na bieżąco z przepisami, procedurami, dobrymi praktykami i trzymać wysokie standardy
  • pilotów BSP chcących poszerzyć posiadane uprawnienia i uzyskać możliwość lotów w kategorii szczególnej
  • firm i instytucji, które szukają zajęć zamkniętych, przygotowanych indywidualnie pod swoje potrzeby

WEBINARY DRONOWE ™ są podzielone na następujące moduły:

Dziedziny BSP Moduły Webinarów Dronowych
3 główne moduły tematyczne

Co jest potrzebne aby wziąć udział w zajęciach?

Do udziału w zajęciach konieczne jest posiadanie komputera lub urządzenia mobilnego wyposażonego w kamerę i system audio umożliwiający podłączenie słuchawek. Transmisja audiowizualna będzie realizowana w oparciu o system google meet.

WEBINARY DRONOWE ™ dla firm i instytucji

WEBINARY DRONOWE ™ dla firm i instytucji to zamknięte zajęcia „szyte na miarę” na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Zakres tematyczny, schemat organizacyjny oraz termin zajęć są ustalane indywidualnie. Preferujemy zajęcia nie dłuższe niż 4h (wraz z przerwami), ponieważ badania pokazują, że to odpowiednia metodyka podczas realizacji spotkań on-linowych.

Jeśli WEBINARY DRONOWE ™ wymagają 8 godzin przygotowujemy je jako zajęcia dwudniowe. Proces pozyskiwania wiedzy w trybie online jest skuteczny pod warunkiem, że uczestnik webinarium zapoznał się wcześniej z tematyką która będzie na nim poruszana. Ma to szczególne znaczenie w przypadku szkoleń lotniczych które posługują się sporą liczbą skrótów.

Dlatego też oferta WEBINARÓW DRONOWYCH ™ zawiera w sobie dostęp do autorskiego oprogramowania szkoleniowo – egzaminacyjnego. Każdy uczestnik przed webinarium przechodzi obowiązkowe szkolenie e-learningowe, dzięki któremu szybko i skutecznie zapoznaje się z tematyką która będzie poruszana na zajęciach.

WEBINARY DRONOWE ™ są aktualizowane!

Monitorujemy zmiany w przepisach oraz procedurach i na bieżąco aktualizujemy materiały, dlatego nie ma dwóch takich samych zajęć. Śledzimy zmiany wprowadzane zarówno przez polski nadzór lotniczy (ULC) jak i organ zarządzający ruchem lotniczym w Polsce (PAŻP).

Terminarz zajęć standardowych

Zajęcia odbywają się cyklicznie, każdy moduł dwa razy w miesiącu. Każdy moduł zaczyna się o godzinie 18:00 a kończy o 20:30. W trakcie zajęć przewidziane są przerwy. Znajdź termin który Ci odpowiada: