RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram

Operator szkolący S001

KursNaDrony.pl jako operator szkolący S001 realizuje szkolenia lotnicze do uzyskania kompetencji pilota BSP w zakresie narodowych scenariuszy standardowych NSTS dedykowanych dla wielowirnikowców (MR). Szkolenia z wykorzystaniem samolotów (A) i śmigłowców (H) są możliwe do przeprowadzenia, ale wymagają osobnych ustaleń.

UWAGA!
Choć mamy uprawnienia do prowadzenie szkoleń w zakresie europejskich scenariuszy STS, nie planujemy organizować szkoleń w tym zakresie, do czasu poprawienia zasad wykonywania lotów przez EASA, która jest autorem tych „gniotów”. Scenariusz STS-01 pozwala wykonywać loty w środowisku zaludnionym (czyli takim w którym chcemy latać, bo jest tam praca do zrobienia i pieniądze do zarobienia) nad kontrolowanym obszarem naziemnym, co w praktyce uniemożliwia korzystanie z niego w przestrzeni miejskiej. Scenariusz STS-02 pozwala wykonywać loty w środowisku słabo zaludnionym nad kontrolowanym obszarem naziemnym i ogranicza zasięg BVLOS do 1km bez obserwatora, co w praktyce uniemożliwia korzystanie z niego do sensownych celów.

Termin ważności upoważnienia

KursNaDrony.pl  realizuje szkolenia dla pilotów BSP na podstawie decyzji Prezesa ULC o numerze LBSP-3.4131.6.2024.ULC.1, ważnej do 2 lutego 2026 roku:

Wskazanie KursNaDrony.pl do prowadzenie szkoleń praktycznych

Wpis do rejestru operatorów szkolących

KursNaDrony.pl  w rejestrze operatorów szkolących pod numerem S001.

Operator szkolący S001
KursNaDrony.pl – operator szkolący S001

Szkolenia dla pilotów BSP

Specjalizujemy się w szkoleniach indywidualnych. Jeśli szukasz szkoleń dla pilotów BSP, przejrzyj ofertę lub wybierz swoje szkolenie z poniższej listy: