RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram

Zajęcia praktyczne

Nie latałeś nigdy dronem?
Nie czujesz się pewnie za sterami?
Nie jesteś pewien czy sobie poradzisz?

Nie przejmuj się – przygotujemy Cię krok po kroku do samodzielnej obsługi systemu UAV, którym będziesz latał. Z początku skomplikowany temat, szybko stanie się łatwy.

Zanim zaczniesz samodzielnie obsługiwać drona, konieczny będzie trening oraz nabycie praktycznych umiejętności w zakresie:

 • przygotowania drona do wykonania lotu
 • określenia możliwości startu w zastanych warunkach
 • sterowania dronem w powietrzu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa
 • W szkoleniu praktycznym najprzyjemniejsze będą loty dronem pod okiem INStruktora. Poświęcimy im tyle czasu ile będziesz potrzebował, aby poczuć się pewnie za sterami.

  Dron treningowy, którym będziesz latał jest odporny na upadki. Kładziemy duży nacisk na trenowanie umiejętności latania bez systemów wspomagających opartych o system GPS i sondę magnetyczną. Dlaczego? Wyjaśnimy Ci to na szkoleniu – teraz musisz uwierzyć na słowo ;-). Latanie pod kontrolą autopilota to zbyt mała umiejętność, aby bezpiecznie latać dronem w rzeczywistych warunkach (wiatr, zakłócenia, przyroda). Jak nauczysz się pewnie latać względem siebie: w pozycji neutralnej i odwróconej oraz lewym i prawym skrzydłem włączymy wszystkie systemy wspomagające.

  UWAGA!
  Na czas szkolenia wypożyczamy symulator i konsolę operatora. Ty zapewniasz komputer z systemem Windows, na którym zainstalujemy AeroSIM RC.

  Zajęcia prowadzimy szybko, bez przynudzania, przejrzyście. Nie przynoś poduszki do spania, nie będzie potrzebna ;-). Zaczynasz lot na wysokim poziomie!

  Pierwszego lotu dronem na pewno nie zapomnisz ;-). Uważaj, bo to wciągający temat, który kosztować Cię może dużo czasu i pieniędzy!