RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram

Jak uczymy?

Każdego indywidualnie
W dobrym tempie – nie szybciej
Tak, abyś został świadomym pilotem BSP

Prowadzimy zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Zawsze rozpoczynamy krótkim wprowadzeniem. Uczymy jak bezpiecznie latać, jak wykorzystać możliwości technologii bezzałogowej i jak poradzić sobie z ograniczeniami drona. Materiały, które otrzymujesz w trakcie szkolenia, są przejrzyste. Dokładamy wszelkich starań, aby były na bieżąco aktualizowane.

Z czego składają się zawodowe szkolenia dla pilotów BSP?

Zawodowe szkolenia dla pilotów BSP do uzyskania uprawnień lotniczych w kategorii szczególnej składają się z części teoretycznej i praktycznej. Każda z nich zakończona jest egzaminem sprawdzającym wiedzę i umiejętności.

Operacja lotnicza z użyciem BSP w kategorii szczególnej to złożony proces, choć samo latanie współczesnym dronem wydaję się łatwe. Żeby latać bezpiecznie trzeba mieć wiedzę i umiejętności! To właśnie przekazujemy na szkoleniach.

Zawodowe szkolenia dla pilotów BSP » teoria

Szkolenie teoretyczne zrobisz bez wychodzenia z domu przy pomocy e-learningu w systemie TestNaDrony.pl, oraz biorąc udział w WEBINARACH DRONOWYCH ™. Jeśli do tego dodasz pracą własną z materiałami źródłowymi staniesz się ekspertem!

Zawodowe szkolenia dla pilotów BSP » praktyka

Sterowanie dronem to umiejętność manualna. Jeśli nie latałeś wcześniej dronami będziesz musiał nauczyć się prawidłowych odruchów. Ten proces zależy od możliwości Twojego mózgu i nie da się go przyspieszyć, można za to wspomóc naukę symulatorem lotu.

Będziesz mógł pożyczyć symulator i trenować wirtualnie. Dzięki niemu poznasz zachowanie drona i zdobędziesz pierwsze szlify. To ważny etap. Tutaj rozbicie drona nic nie kosztuje, a wyćwiczone odruchy będą bezcenne podczas lotów na polu.

Po treningu wirtualnym przechodzimy do lotów w realu. Dron treningowy jest odporny na upadki, żebyś pod okiem INStruktora, bez stresu wkroczył w rolę pilota BSP. Szkolenie praktyczne dzielimy na sesje treningowe, dopasowane do Twoich potrzeb, możliwości i predyspozycji psychofizycznych.

Każdy człowiek uczy się we własnym tempie! Podczas nauki z całego wachlarza ćwiczeń wybierzemy takie, które pozwolą Ci szybko opanować wymagane umiejętności i zrobić szybkie postępy w nauce pilotażu.

System on-line

Teorii nie jest trudna do nauki, jednak dziedzin do przyswojenia jest sporo. Aby ułatwić to zadanie opracowaliśmy autorski system TestNaDrony.pl, który pomoże Ci szybko zapamiętać szczegóły potrzebne do zaliczenia egzaminu a ważne aspekty zostaną wielokrotnie powtórzone z punktu widzenia wymaganych dziedzin. System jest dostępny 24h, jak strefy stałe w FIR Warszawa. Ten element nauki to uzupełnienie procesu szkolenia teoretycznego.